MED SÄTE I GÖTEBORG

A-Team’s personalstyrka

Företagsledning

Peter Håkansson

Peter Håkansson

Ägare |Grundare

Kund- & marknadsansvarig

+46 (0)707 95 73 60
peter.hakansson@ateam.se

Magnus Håkansson

Magnus Håkansson

VD

Projektledare

+46 (0)707 95 73 83
magnus.hakansson@ateam.se

Therese Lindqvist

Therese Lindqvist

Vice VD

Projektchef & projektledare

+46 (0)707 95 73 78
therese.lindqvist@ateam.se

Peter Benjaminsson

Peter Benjaminsson

Byggservice

Arbetsledare & snickare

+46 (0)705 20 23 95
peter.benjaminsson@ateam.se

Administration

Mari Håkansson

Mari Håkansson

Ekonomi | Administration

+46 (0)707 95 73 66
mari.hakansson@ateam.se

Pernilla Raimer

Pernilla Raimer

Ekonomi | Tjänstledig

+46 (0)707 95 06 56
pernilla.raimer@ateam.se

Johanna Fransson

Johanna Fransson

Koordinator | Administration

+46 (0)707 95 73 69
johanna.fransson@ateam.se

Projektledning

Robert Westin

Robert Westin

Projektledare

+46(0)73 41 45 577

Robert.Westin@ateam.se

Ritstudio

Mona Jonsson

Mona Jonsson

Inredningsarkitekt

+46 (0)761 39 76 67
mona.jonsson@ateam.se

Louise Lundqvist

Louise Lundqvist

Inredningsarkitekt

+46(0) 70 795 73 62
louise.lundqvist@ateam.se

 

Hantverkare | Byggservice

Johnny Hansen

Johnny Hansen

Arbetsledare | Snickare

+46 (0)707 88 47 97
johnny.hansen@ateam.se

Thommy Johansson

Thommy Johansson

Arbetsledare | Snickare

+46 (0) 707 95 73 53

Thommy.Johansson@ateam.se

Andreas Wennerberg

Andreas Wennerberg

Arbetsledare | Snickare

+46 (0)739 81 23 17
andreas.wennerberg@ateam.se

Marcus Djursäter

Marcus Djursäter

Arbetsledare | Snickare

 

Marcus.Djursater@ateam.se

Max Svensson

Max Svensson

Arbetsledare | Snickare

+46 (0)709 30 22 66
max.svensson@ateam.se

Erik Spetz

Erik Spetz

Arbetsledare | Snickare

 

Erik.Spetz@ateam.se

Johan Lindgren

Johan Lindgren

Arbetsledare | Snickare

 

Hantverkare | Göteborg

Jens Sjöström

Jens Sjöström

Arbetsledare | Snickare

+46 (0)707 95 71 19
jens.sjostrom@ateam.se

Samuel Johansson

Samuel Johansson

Arbetsledare | Snickare

+46 (0)707 95 65 03
samuel.johansson@atem.se

Anders Larsson

Anders Larsson

Arbetsledare | Snickare

+46 (0)707 95 73 64
anders.larsson@ateam.se

Axel Johansson

Axel Johansson

Arbetsledare | Snickare

+46 (0)76 01 002 31

Axel.Johansson@ateam.se

Lars Kruus

Lars Kruus

Arbetsledare | Snickare

+46 (0)707 95 73 63
lars.kruus@ateam.se

Tobias Andreen

Tobias Andreen

Arbetsledare | Snickare

+46 (0)707 95 73 52
Tobias.Andreen@ateam.se

Jari Pasonen

Jari Pasonen

Arbetsledare | Snickare

+46 (0)702 57 03 39
Jari.Pesonen@ateam.se

Hantverkare | Stockholm

Tord Österlund

Tord Österlund

Arbetsledare | Snickare

+46 (0)707 95 73 94
tord.osterlund@ateam.se

Håkan Jansson

Håkan Jansson

Arbetsledare | Snickare

+46 (0)701 45 04 50
hakan.jansson@ateam.se

Torbjörn Persson

Torbjörn Persson

Arbetsledare | Snickare

+46 (0)707 95 23 56
torbjorn.persson@ateam.se

Pär Thunberg

Pär Thunberg

Arbetsledare | Snickare

+46 (0)707 95 73 81
per.thunberg@ateam.se

Daniel Mohlén

Daniel Mohlén

Arbetsledare | Snickare

+46 (0)707 95 73 90
daniel.mohlen@ateam.se

Målare

Ingemar Dahlqvist

Ingemar Dahlqvist

Arbetsledare | Målare

+46 (0)703 21 57 76
Ingemar.Dahlqvist@ateam.se

André Dahlqvist

André Dahlqvist

Arbetsledare | Målare

+46 (0)73 414 55 73
Andre.Dahlqvist@ateam.se

Mattias Andersson

Mattias Andersson

Målare

mattias.andersson@ateam.se

Torbjörn Wallerdal

Torbjörn Wallerdal

Målare

Torbjorn.Wallerdal@ateam.se

Projektledning

Vi tar ansvar för helheten med full fokus på ekonomi och genomförande under projektets gång. Som er totalentreprenad för retail är vi med er hela vägen från idé till färdigt resultat.

Byggnation

Våra hantverkare har gedigen erfarenhet av renovering samt ny- och ombyggnation av butiker, kontor och offentliga miljöer. Vi jobbar alltid i enlighet med tidsplanen.

Ritstudio

Här startar processen och vi låter kreativitet möta funktionalitet. Vår ritstudio har lång erfarenhet inom butiksplanering, framtagning av ritningsunderlag och
3D visualiseringar.

Byggservice

Vi erbjuder er bygg- och fastighetsservice för era lokaler gällande underhåll och reparation. Vi anpassar våra serviceavtal efter era unika förutsättningar, rutiner och behov.

Välkomna att kontakta oss

Vi brinner för att från grunden kunna skapa kreativa, smarta och optimerade lösningar för våra uppdragsgivare. Som totalentreprenad kan vi erbjuda en helhetslösning och bistå kunden hela vägen från koncept till färdiga kontaktytor. Oavsett era behov, stora som små, så anpassar vi oss efter er och ni bestämmer själva vilka delar i arbetet ni önskar att vi hjälper er med. Vill ni veta mer eller boka ett möte?

Varmt välkomna att kontakta oss, vi ser fram emot att höra från er!

10 + 2 =

Telefon

Adress

August Barks gata 23 B
SE-421 32 Västra Frölunda