MED SÄTE I GÖTEBORG

A-Team’s personalstyrka

Företagsledning

Peter Håkansson

Peter Håkansson

Ägare & Grundare

Kund – och marknadsansvarig

+46 (0)707 95 73 60
peter.hakansson@ateam.se

Therese Lindqvist

Therese Lindqvist

VD

Projektchef & projektledare

+46 (0)707 95 73 78
therese.lindqvist@ateam.se

Peter Benjaminsson

Peter Benjaminsson

Byggservice

Arbetsledare & snickare

+46 (0)705 20 23 95
peter.benjaminsson@ateam.se

Administration

Pernilla Raimer

Pernilla Raimer

Ekonomi

+46 (0)704 41 87 18
pernilla.raimer@ateam.se

Johanna Fransson

Johanna Fransson

Koordinator

+46 (0)707 95 73 69
johanna.fransson@ateam.se

Projektledning

Therese Lindqvist

Therese Lindqvist

Projektchef & projektledare

+46 (0)707 95 73 78
therese.lindqvist@ateam.se

Projektledning | Stockholm

Susanne Emtemark

Susanne Emtemark

Projektledare

+46 (0)707 95 71 87
susanne.emtemark@ateam.se

Projektledning | Malmö

Robert Westin

Robert Westin

Projektledare | Kontrollansvarig

+46 (0)734 14 55 77
robert.westin@ateam.se

Projektledning | Byggservice 

Mikaela Håkansson

Mikaela Håkansson

Projektledare

+46 (0)723 89 03 28
mikaela.hakansson@ateam.se

Hantverkare | Byggservice

Johnny Hansen

Johnny Hansen

Arbetsledare & snickare

+46 (0)707 88 47 91
johnny.hansen@ateam.se

Andreas Wennerberg

Andreas Wennerberg

Arbetsledare & snickare

+46 (0)739 81 23 17
andreas.wennerberg@ateam.se

Johan Lindgren

Johan Lindgren

Arbetsledare & snickare

+46 (0)
ateam.se

Thommy Johansson

Thommy Johansson

Arbetsledare & snickare

+46 (0)707 95 73 53
thommy.johansson@ateams.se

Max Svensson

Max Svensson

Arebtsledare & snickare

+46 (0)709 30 22 66
max.svensson@ateam.se

Hantverkare | Göteborg

Samuel Johansson

Samuel Johansson

Arbetsledare & snickare

+46 (0)707 95 65 03
samuel.johansson@ateam.se

Anders Larsson

Anders Larsson

Arbetsledare & snickare

+46 (0)707 95 73 64
anders.larsson@ateam.se

Axel Johansson

Axel Johansson

Arbetsledare & snickare

+46 (0)760 10 02 31
axel.johansson@ateam.se

Lars Kruus

Lars Kruus

Arbetsledare & snickare

+46 (0)707 95 73 63
lars.kruus@ateam.se

David Mattiasson

David Mattiasson

Arbetsledare & snickare

+46 (0)704 33 64 18
david.mattiasson@ateam.se

Hantverkare | Stockholm

Tord Österlund

Tord Österlund

Arbetsledare & snickare

+46 (0)707 95 73 94
tord.osterlund@ateam.se

Torbjörn Persson

Torbjörn Persson

Arbetsledare & snickare

+46 (0)707 95 23 56
torbjorn.persson@ateam.se

Daniel Mohlén

Daniel Mohlén

Arbetsledare & snickare

+46 (0)707 95 73 90
daniel.mohlen@ateam.se

Håkan Jansson

Håkan Jansson

Arbetsledare & snickare

+46 (0)701 45 04 50
hakan.jansson@ateam.se

Hantverkare | Malmö

Robin Nilsson

Robin Nilsson

Arbetsledare & snickare

+46 (0)707 95 73 81
robin.nilsson@ateam.se

Z

Projektledning

Vi tar ansvar för helheten med fullfokus på ekonomi och genomförande under projektets gång. Som er totalentreprenad för retail är vi med hela vägen från idé till färdigt resultat

.

Byggnation

Våra hantverkare har gedigen erfarenhet av renovering samt ny- och ombyggnation av butiker, kontor och offentliga miljöer. Vi jobbar alltid i enlighet med tidsplanen.

Byggservice

Vi erbjuder er bygg- och fastighetsservice för era lokaler gällande underhåll och reparation. Vi anpassar våra serviceavtal efter era unika förutsättningar, rutiner och behov.

Välkomna att kontakta oss

Vi brinner för att från grunden kunna skapa kreativa, smarta och optimerade lösningar för våra uppdragsgivare. Som totalentreprenad kan vi erbjuda en helhetslösning och bistå kunden hela vägen från koncept till färdiga kontaktytor. Oavsett era behov, stora som små, så anpassar vi oss efter er och ni bestämmer själva vilka delar i arbetet ni önskar att vi hjälper er med. Vill ni veta mer eller boka ett möte?

Varmt välkomna att kontakta oss, vi ser fram emot att höra från er!

3 + 7 =

Telefon

Adress

Stora Åvägen 19b, 436 34 Askim